Estonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kaisa, Leisi, Saaremaa: 94254

94254

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kaisa, Leisi, Saaremaa
Qytet :Kaisa
Rajon 2 :Leisi
Rajon 1 :Saaremaa
Vend :Estoni(EE)
Kodi Postar :94254

Informacione të Tjera
Gjuhë :Estonian (ET)
Kodi Rajoni :EE-74
gjerësi :58.48275
gjatësi :22.67885
Zona Koha :Europe/Tallinn
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kaisa, Leisi, Saaremaa është e vendosur në Estoni.Kodi i saj është zip 94254.

Të tjerët u kërkohet në
Kaisa, Leisi, Saaremaa,94254 ©2014 kodin postar Query