Estonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kolila, Ridala, Läänemaa: 90411

90411

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kolila, Ridala, Läänemaa
Qytet :Kolila
Rajon 2 :Ridala
Rajon 1 :Läänemaa
Vend :Estoni(EE)
Kodi Postar :90411

Informacione të Tjera
Gjuhë :Estonian (ET)
Kodi Rajoni :EE-57
gjerësi :58.87750
gjatësi :23.60588
Zona Koha :Europe/Tallinn
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kolila, Ridala, Läänemaa është e vendosur në Estoni.Kodi i saj është zip 90411.

Të tjerët u kërkohet në
Kolila, Ridala, Läänemaa,90411 ©2014 kodin postar Query