Estonikodin postar Query
EstoniHarjumaaTallinnTallinn: 10001
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Tallinn, Tallinn, Harjumaa: 10001

10001

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Qytet :Tallinn
Rajon 2 :Tallinn
Rajon 1 :Harjumaa
Vend :Estoni(EE)
Kodi Postar :10001

Informacione të Tjera
Gjuhë :Estonian (ET)
Kodi Rajoni :EE-37
gjerësi :59.43480
gjatësi :24.74368
Zona Koha :Europe/Tallinn
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Tallinn, Tallinn, Harjumaa është e vendosur në Estoni.Kodi i saj është zip 10001.

Të tjerët u kërkohet në
Tallinn, Tallinn, Harjumaa,10001 ©2014 kodin postar Query