Estonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Teenuse, Märjamaa, Raplamaa: 78103

78103

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Teenuse, Märjamaa, Raplamaa
Qytet :Teenuse
Rajon 2 :Märjamaa
Rajon 1 :Raplamaa
Vend :Estoni(EE)
Kodi Postar :78103

Informacione të Tjera
Gjuhë :Estonian (ET)
Kodi Rajoni :EE-70
gjerësi :58.82377
gjatësi :24.23074
Zona Koha :Europe/Tallinn
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Teenuse, Märjamaa, Raplamaa është e vendosur në Estoni.Kodi i saj është zip 78103.

Të tjerët u kërkohet në
Teenuse, Märjamaa, Raplamaa,78103 ©2014 kodin postar Query