Estonikodin postar Query
EstoniHarjumaaTallinnTallinn: 10511
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Tallinn, Tallinn, Harjumaa: 10511

10511

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Qytet :Tallinn
Rajon 2 :Tallinn
Rajon 1 :Harjumaa
Vend :Estoni(EE)
Kodi Postar :10511

Informacione të Tjera
Gjuhë :Estonian (ET)
Kodi Rajoni :EE-37
gjerësi :59.43480
gjatësi :24.74368
Zona Koha :Europe/Tallinn
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Tallinn, Tallinn, Harjumaa është e vendosur në Estoni.Kodi i saj është zip 10511.

Të tjerët u kërkohet në
Tallinn, Tallinn, Harjumaa,10511 ©2014 kodin postar Query