Estonikodin postar Query
EstoniHarjumaaRaeLagedi: 75303
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Lagedi, Rae, Harjumaa: 75303

75303

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Lagedi, Rae, Harjumaa
Qytet :Lagedi
Rajon 2 :Rae
Rajon 1 :Harjumaa
Vend :Estoni(EE)
Kodi Postar :75303

Informacione të Tjera
Gjuhë :Estonian (ET)
Kodi Rajoni :EE-37
gjerësi :59.40081
gjatësi :24.93338
Zona Koha :Europe/Tallinn
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Lagedi, Rae, Harjumaa është e vendosur në Estoni.Kodi i saj është zip 75303.

Të tjerët u kërkohet në
Lagedi, Rae, Harjumaa,75303 ©2014 kodin postar Query